Spell: Spiritual Eye: Difference between revisions
→Skill Information
RulerRaito (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 21: | Line 21: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Defense Penetrated | ! Skill Level !! Level Required !! Defense Penetrated | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 50 || | | align="left" | 1 || 50 || 5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 50 || | | align="left" | 2 || 50 || 7% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 53 || | | align="left" | 3 || 53 || 9% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 57 || | | align="left" | 4 || 57 || 11% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 61 || | | align="left" | 5 || 61 || 13% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 65 || | | align="left" | 6 || 65 || 14% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 69 || | | align="left" | 7 || 69 || 16% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || | | align="left" | 8 || 73 || 18% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 77 || 22% | | align="left" | 9 || 77 || 20% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || 22% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |