Fine Swordsmanship: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
| align="left" | 15 || 72 || 7.3% | | align="left" | 15 || 72 || 7.3% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 75 || % | | align="left" | 16 || 75 || 7.6% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 77 || % | | align="left" | 17 || 77 || 8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 81 || % | | align="left" | 18 || 81 || 8.4% | ||
|- | |||
| align="left" | 19 || 84 || 8.8% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 87 || 9.1% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |