Iron Spirit: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 32: | Line 32: | ||
== Skill Information == | == Skill Information == | ||
{| cellpadding="5" style="border-collapse: collapse | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Lv''' | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="2" | '''Skill Lv''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ''' | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="2" | '''Increase''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" colspan="3" | '''Example''' | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Magical Attack ''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" colspan="2" | '''Physical Attack Increase'''<br> | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | 4000 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" colspan="2" | 40 | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" colspan="2" | 80 | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" colspan="2" | 120 | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" colspan="2" | 160 | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" colspan="2" | 200 | |||
|} | |} | ||