25,204
edits
No edit summary |
|||
Line 6: | Line 6: | ||
== Prerequisites == | == Prerequisites == | ||
{{PreStart}} | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Sword Knight]]<br> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv? | |||
| rowspan="8" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 45SP invested<br> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | ?<br> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Magic Knight]]<br> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv? | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | -<br> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Sniping Ranger]]<br> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv? | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | ?<br> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Combat Ranger]]<br> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv? | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | ?<br> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Sword Taker]]<br> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv5 | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | ?<br> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Power Adrenaline<br> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Over Taker]]<br> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv? | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | -<br> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Code Architecture]]<br> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv? | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | ?<br> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Code Exotic]] | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv? | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | ? | |||
{{PreEnd}} | |||
<br> | |||
<br> | |||
== Skill Information == | == Skill Information == |