Elodiel
Joined 16 December 2014
m
no edit summary
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
! Name !! Class !! Level !! Guild !! Profession | ! Name !! Class !! Level !! Guild !! Profession | ||
|- | |- | ||
| Elodiel || [[File:WSNEW.png]] || | | Elodiel || [[File:WSNEW.png]] || 80 || Vengeance || Treasure Hunter | ||
|- | |- | ||
| Smjasa || [[File:CMNEW.png]] || | | Smjasa || [[File:CMNEW.png]] || 78 || Eyecatcher || Blacksmith | ||
|- | |- | ||
| Anyi || [[File:CBSNEW.png]] || | | Anyi || [[File:CBSNEW.png]] || 77 || Vengeance || Treasure Hunter | ||
|- | |||
| Yasure || [[File:CielNNEW.png]] || 75 || WayOfArt || Treasure Hunter | |||
|- | |- | ||
| Fuchsgesicht || [[File:GANEW.png]] || 71 || WayOfArt || Treasure Hunter | | Fuchsgesicht || [[File:GANEW.png]] || 71 || WayOfArt || Treasure Hunter |