Illusion Ray: Difference between revisions
m
no edit summary
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| | | | ||
|{{SkillText|ForceField}} | |{{SkillText|ForceField}} | ||
|- | |||
| | |||
|| {{SkillText|CoreActivation}} | |||
|- | |- | ||
| | | |