Category:2转MP2: Difference between revisions
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) (→萝丝) |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 180: | Line 180: | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:LPSA5.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[ | | width="150" align="center" | [[Psychic Storm/zh-hans|心灵风暴]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[File:AddSkill11.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[ | | width="150" align="center" | [[EMP Shock/zh-hans|EMP震荡]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:mm_sa3.jpg]] | |||
| width="150" align="center" | [[Install - Starfall/zh-hans|安装 - 星落]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:mm_sa4.jpg]] | | width="40" | [[Image:mm_sa4.jpg]] | ||
| width="150" align="center" | [[Install - Ultimate Fury/zh-hans|安装 - 极限愤怒]] | | width="150" align="center" | [[Install - Ultimate Fury/zh-hans|安装 - 极限愤怒]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:TiTSkill3.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[ | | width="150" align="center" | [[Void Field/zh-hans|虚无磁场]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:TiTSkill2.png]] | | width="40" | [[Image:TiTSkill2.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Moonlight Rhapsody/zh-hans|月光狂想曲]] | | width="150" align="center" | [[Moonlight Rhapsody/zh-hans|月光狂想曲]] | ||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 202: | Line 202: | ||
=== [[Lu/Ciel/zh-hans|露/希尔]] === | === [[Lu/Ciel/zh-hans|露/希尔]] === | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Dreadlord07.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Supreme Punishment/zh-hans|至高惩罚]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Dreadlord08.png]] | | width="40" | [[Image:Dreadlord08.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Summon Darkness/zh-hans|黑暗召唤]] | | width="150" align="center" | [[Summon Darkness/zh-hans|黑暗召唤]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Noblesse09.png]] | | width="40" | [[Image:Noblesse09.png]] |