Nasod Armor Mode - Battle Gear: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 27: | Line 27: | ||
| align="left" | 1 || 15 || || || | | align="left" | 1 || 15 || || || | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 31 || || || | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || | | align="left" | 3 || 39 || 20% || +70% || rowspan=2 | 50% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 83 || 25% || +100% || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |