Anonymous user
Basic Magic Defense Training: Difference between revisions
→Prerequisites
Line 5: | Line 5: | ||
== Prerequisites == | == Prerequisites == | ||
{{PreStart}} | {{PreStart}} | style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Elsword]]<br> | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | LV5<br> | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 5SP<br> | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | -<br> |- | style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Rena]]<br> | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | LV5<br> | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 0SP<br> | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | -<br> |- | style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Aisha]]<br> | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | LV5<br> | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 0SP<br> | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | -<br> |- | style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Raven]]<br> | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | LV5<br> | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 5SP<br> | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | -<br> |- | style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Eve]]<br> | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | LV5<br> | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 0SP<br> | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | -<br> |- {{PreEnd}} | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
| rowspan="1" | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
| rowspan="1" | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
| rowspan="1" | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Raven]]<br> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
| rowspan="1" | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
| rowspan="1" | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
|- | |||
{{PreEnd}} | |||
<br> | <br> |