Lightning Surge: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! Critical Rate Increase !! Maximize Increase !! Max Stack | ! Critical Rate Increase !! Maximize Increase !! Max Stack | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 60 || 2% || 5% || rowspan= | | align="left" | 1 || 60 || 2% || 5% || rowspan=4 | 3% || rowspan=4 | 3% || rowspan=4 | 5 || rowspan=4 | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 67 || 4% || 10% | | align="left" | 2 || 67 || 4% || 10% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 69 || 6% || 15% | | align="left" | 3 || 69 || 6% || 15% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || ?% || ??% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |