Veteran: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Level Required !! When HP Below !! Damage Increased !! Knockdown<br>Rate Decreased || MP Recovery | ! Skill Level !! Level Required !! When HP Below !! Damage Increased !! Knockdown<br>Rate Decreased || MP Recovery | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 40 || rowspan=" | | align="left" | 1 || 40 || rowspan="4" | 50% || 10% || 9% || 10 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 46 || 20% || 18% || 20 MP | | align="left" | 2 || 46 || 20% || 18% || 20 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 47 || 30% || 27% || 30 MP | | align="left" | 3 || 47 || 30% || 27% || 30 MP | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 93 || ??% || ??% || ?? MP | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |