Reload Mastery: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 47 || 60% || 20% (10%) | | align="left" | 3 || 47 || 60% || 20% (10%) | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 93 || 80% || 25% (12.5%) | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |