Shear Plate/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "'''[被动技]'''" to "{{SkillTypeCN|P}}") |
(→技能信息) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 59 || 2 秒 | | align="left" | 3 || 59 || 2 秒 | ||
|- | |||
| align="left" | 3 || 93 || 2.5 秒 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |