Kinya
Joined 13 March 2014
m
→Characters
m (→Characters) |
m (→Characters) |
||
Line 2: | Line 2: | ||
==Characters== | ==Characters== | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; background-color: #f8f8f8; border: 1px solid #eaeaea" class="textfloat" | {| class="wikitable" style="text-align: center; background-color: #f8f8f8; border: 1px solid #eaeaea;" class="textfloat" | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: {{ColorSel|Character|Ain}};" colspan="2"|Character || style="background-color: {{ColorSel|Character|Ain}};"|Level || style="background-color: {{ColorSel|Character|Ain}};"|Spouse || style="background-color: {{ColorSel|Character|Ain}};"|Title || style="background-color: {{ColorSel|Character|Ain}};"|Pet | | style="background-color: {{ColorSel|Character|Ain}}; border: 1px solid #eaeaea;" colspan="2"|Character || style="background-color: {{ColorSel|Character|Ain}}; border: 1px solid #eaeaea;"|Level || style="background-color: {{ColorSel|Character|Ain}}; border: 1px solid #eaeaea;"|Spouse || style="background-color: {{ColorSel|Character|Ain}}; border: 1px solid #eaeaea;"|Title || style="background-color: {{ColorSel|Character|Ain}}; border: 1px solid #eaeaea;"|Pet | ||
|- | |- | ||
| [[Image:VPTransNEW.png]] || style="text-align: left;"|[[Void Princess]] || rowspan=3|99 || [[Image:LKTransNEW.png]] || [[File:Title 690.png]] || [[Image:Reaper_-_Reverse3.png]] | | [[Image:VPTransNEW.png]] || style="text-align: left;"|[[Void Princess]] || rowspan=3|99 || [[Image:LKTransNEW.png]] || [[File:Title 690.png]] || [[Image:Reaper_-_Reverse3.png]] | ||
Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:CBSTransNEW.png]] || style="text-align: left;"|[[Code Battle Seraph]] || [[Image:LPTransNEW.png]] || [[File:TITLE_910.png]] || [[Image:Kumiho_Snow3.jpg]] | | [[Image:CBSTransNEW.png]] || style="text-align: left;"|[[Code Battle Seraph]] || [[Image:LPTransNEW.png]] || [[File:TITLE_910.png]] || [[Image:Kumiho_Snow3.jpg]] | ||
|- | |||
| [[Image:DWTransNEW.png]] || style="text-align: left;"|[[Dimension Witch]] || 97 || [[Image:IPTransNEW.png]] || [[File:Wings_of_Steel.png]] || [[Image:Kumiho_Water3.png]] | |||
|- | |||
| [[Image:EMTransNEW.png]] || style="text-align: left;"|[[Elemental Master]] || rowspan=2|90 || rowspan=4 colspan=3|''N/A'' | |||
|- | |||
| [[Image:GATransNEW.png]] || style="text-align: left;"|[[Grand Archer]] | |||
|- | |||
| [[Image:ArTTransNEW.png]] || style="text-align: left;"|[[Arme Thaumaturgy]] || rowspan=2|85 | |||
|- | |||
| [[Image:FYNEW.png]] || style="text-align: left;"|[[Freyja]] | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |