Cannon Prison: Difference between revisions
→Skill Traits
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 47: | Line 47: | ||
! MP Usage !! Cooldown | ! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| - || {{SkillText|Light| | | - || {{SkillText|Light|70}} || 70 MP || - || {{SkillText|Haste|70}} || 5.6 Seconds | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> |