Event Maps: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
{| style="text-align:center;" | {| style="text-align:center;" | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|E-1|E-1| | | {{ddeck|E-1|E-1|Velder Academy Library}} | ||
| { | |} | ||
{| style="text-align:center;" | |||
|- | |- | ||
| {{ddeck| | | {{ddeck|Private Phoru Academy|OldE-1}} | ||
| {{ddeck| | | {{ddeck|Serve as Edel's Butler for a Day!|E-2}} | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|E- | | {{ddeck|Treasure Hunter|E-3}} | ||
| {{ddeck|Spooky Graveyard|E-4}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|Spooky Graveyard Hide-and-Seek|E-4}} | |||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |