Skill Tree: Diabolic Esper: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) (Undo revision 360580 by Gameboy224 (talk)) |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {{Skill Tree|2nd | ||
|- | | Character=Add | ||
| 35-2=[[File:AddSkill5.png|link=Mind Break]] | |||
| 35-3=[[File:TiTSkill6.png|link=Maximum Strike]] | |||
| 35-4=[[File:DESkill11.png|link=Mind Control]] | |||
| | | 45-2=[[File:TiTSkill3.png|link=Void Field]] | ||
| 45-5={{IconHover|image-up=LockCover.png|image-down=TiTSkill2.png|link=Moonlight Rhapsody}} | |||
| | | 50-2=[[File:DESkill2.png|link=Force Finger]] | ||
| 55-2=[[File:DESkill5.png|link=Reverse Stigma]] | |||
| 60-4=[[File:DESkill9.png|link=Mind Circle]] | |||
| 60-5={{IconHover|image-up=LockCover.png|image-down=DESkill10.png|link=ESP}} | |||
| | | 65-2={{IconHover|image-up=LockCover.png|image-down=DEHyperActive.png|link=Paranoia}} | ||
}} | |||
| | |||
| [[File:DESkill2.png|link=Force Finger]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||