Rage Hearts/Skills/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
m (Boxsnake moved page Rage Hearts/Skills-CN to Rage Hearts/Skills/zh-hans) |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| width="40" | {{Force|Valkyrie Javelin.png}} | | width="40" | {{Force|Valkyrie Javelin.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Valkyrie's Javelin (Force)/zh-hans|爆裂之刃]] | | align="center" width="150" | [[Valkyrie's Javelin (Force)/zh-hans|爆裂之刃]] | ||
|- | |||
| width="40" | {{Force|Chragebolt.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Charged Bolt (Force)/zh-hans|钢铁壁垒]] | |||
|- | |||
| width="40" | {{Force|Guardianstrike.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Guardian Strike (Force)/zh-hans|灵魂嘶吼]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | {{Force|Nuclear.png}} | | width="40" | {{Force|Nuclear.png}} |