Anonymous user
Reflective Kick: Difference between revisions
→Skill Information
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 1<br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 200% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 200% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 200% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 200% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 30MP | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | <br> <br> 6 Seconds<br><br> <br> | ||
|- | |- | ||
Line 60: | Line 60: | ||
| rowspan="1" | 400% | | rowspan="1" | 400% | ||
| rowspan="1" | 400% | | rowspan="1" | 400% | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | |||
| rowspan="1" | ?% | |||
| rowspan="1" | ?% | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 7 | |||
| rowspan="1" | ?% | |||
| rowspan="1" | ?% | |||
|} | |} | ||