Varnimyr: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|12-1|12-1|Labyrinth of Ruin}} | | {{ddeck|12-1|12-1|Labyrinth of Ruin}} | ||
| {{ddeck|12-5|DunnoDungeon|Howl of Crimson Flames}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|12-2|12-2|Guardian's Forest}} | |||
| {{ddeck|12-6|DunnoDungeon|No Return}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|12-3|DunnoDungeon|Dark Elf Outpost}} | | {{ddeck|12-3|DunnoDungeon|Dark Elf Outpost}} | ||
|{{ddeck|12-7|DunnoDungeon|Cradel of Crimson Flames}} | |||
|- | |- | ||
| {{ddeck|12-4|DunnoDungeon|Barren Sanctuary of Spirits}} | | {{ddeck|12-4|DunnoDungeon|Barren Sanctuary of Spirits}} | ||
| | |||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |