Skill Tree: Sword Taker ST2: Difference between revisions
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| 15- | | | ||
| | | [[File:STSactive1.png|link=Berserker Blade]] | ||
| 25- | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| [[File:RPassive3.png|link=Basic Physical Offense Training]] | ||
| | | Level 15 (3 SP) | ||
| 35- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|[[File:STactive2.png|link=Cut Tendon]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| [[File:STPassive1.png|link=Infinite Cause]] | |||
| Level 25 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:STSactive3.png|link=Shockwave - Divider]] | |||
| | |||
|[[File:RavenNew2.png|link=Shockwave - Cutter]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| | |||
| Level 30 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Experienced_Sword.PNG|link=Blade Mastery]] | |||
| | |||
| [[File:RavenNew14.png|link=Fine Swordsmanship]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| | |||
| Level 35 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:STSactive5.png|link=Hypersonic Stab]] | |||
| | |||
|[[File:STSactive4.png|link=Bloody Accel]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| [[File:STPassive4.png|link=Shadow Piercing]] | |||
| Level 40 (3 SP) | |||
|} |