Skill Tree: Little Hsien ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| 15- | | [[File:RockCrash.png|link=Tiger Stance 1 : Rock Smash]] | ||
| 25- | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| [[File:RPassive3.png|link=Basic Physical Offense Training]] | ||
| 30- | | Level 15 (3 SP) | ||
| | |- | ||
| 35- | | | ||
| | | | ||
| | | [[File:FilledPower.png|link=Abundant Power]] | ||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| [[File:VigorEnergize.png|link=Energy Activation]] | |||
| Level 25 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:DoubleCollision.png|link=Dragon Stance 3 : Eight Trigram Palm]] | |||
| | |||
| [[File:Falling.png|link=Fall]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| | |||
| Level 30 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Tigerclaw.png|link=Tiger Stance 2 : Tiger Claw]] | |||
| | |||
| [[File:QuickStand.png|link=Swift Rise]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| | |||
| Level 35 (3 SP) (7 SP, 1 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:MoonlightSlash.png|link=Dragon Stance 4 : Moonlight Slash]] | |||
| | |||
| [[File:WhiteTiger.png|link=Fierce Tiger Strike]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| [[File:Breaking.png|link=Counter Switch]] | |||
| Level 40 (3 SP) (3 SP) (7 SP, 1 SP) | |||
|} |