Skill Tree: Yama Raja: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "(\[\[ *:?|link *=) *Suppression[_ ]Energy *\]\]" to "${1}Suppression: Energy]]") |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {{Skill Tree|2nd | ||
|- | | Character=Ara | ||
| 35-2=[[File:HighSpeed.png|link=High Speed]] | |||
| 35-3=[[File:ChainField.png|link=Rakshasa Stance 2 : Energy Burst]] | |||
| 35-4=[[File:SelfProtectionFortitude.png|link=Energy Enhancement]] | |||
| | | 45-4=[[File:YRPassive4.png|link=Howling Wolf]] | ||
| 45-5={{IconHover|image-up=LockCover.png|image-down=EnergyVoid.png|link=Energy Void}} | |||
| | | 50-2=[[File:Reflect.png|link=Repel]] | ||
| 55-2=[[File:Bulleto.png|link=Rakshasa Stance 4 : Soul Escape]] | |||
| 60-4=[[File:YRPassive5.png|link=Hell Gate]] | |||
| 60-5={{IconHover|image-up=LockCover.png|image-down=YRPassive3.png|link=Resurrection}} | |||
| | | 65-2={{IconHover|image-up=LockCover.png|image-down=EnergyCannon.png|link=Hell Blast}} | ||
}} | |||
| | |||
|- | |||
| [[File: | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||