Devi/Skills/fr: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| width="40" | {{Force|HellofTornado.png}} | | width="40" | {{Force|HellofTornado.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Infernal Circle (Force)/fr|Chaîne infernale]] | | align="center" width="150" | [[Infernal Circle (Force)/fr|Chaîne infernale]] | ||
| width="40" | {{Force|WaveEnergy.png}} | | width="40" | {{Force|WaveEnergy.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Energy Wave (Force)/fr|Onde d'énergie spirituelle]] | | align="center" width="150" | [[Energy Wave (Force)/fr|Onde d'énergie spirituelle]] | ||
|- | |||
| width="40" | {{Force|HPSteal.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Life Swap (Force)/fr|Transformation du sang]] | |||
| width="40" | {{Force|SpearPrison.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Rakshasa Stance 3 : Spear Prison (Force)/fr|Rakshasa 3 : cage de javelots]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | {{Force|EnergyVoid.png}} | | width="40" | {{Force|EnergyVoid.png}} |