Rail Stinger: Difference between revisions
→Daybreaker
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 76: | Line 76: | ||
| width="40" | [[File:GATrans5.png]] | | width="40" | [[File:GATrans5.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Rapid Archer]] {{Locked Skill|Trans2}} | | align="center" width="150" | [[Rapid Archer]] {{Locked Skill|Trans2}} | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:DBgrandarrows.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Grand Arrow]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |