Maximum Dive: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
| | | | ||
| {{SkillText|True|MPUsage|20%}} | | {{SkillText|True|MPUsage|20%}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|True|KR=true|Cooldown|2}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |