Feita: Difference between revisions
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|5-1|3x-1select|Shrine of Dedication Entrance}} | | {{ddeck|5-1|3x-1select|Shrine of Dedication Entrance}} | ||
| {{ddeck|5-2|3x-2select|Spiral Corridor}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|5-3|3x-3select|Underground Chapel}} | |||
| {{ddeck|5-4|3x-4select|Underground Garden}} | | {{ddeck|5-4|3x-4select|Underground Garden}} | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|5-5|3x-5select|The Heart of Spire}} | | {{ddeck|5-5|3x-5select|The Heart of Spire}} | ||
| {{ddeck|5-6|3x-6select|Altar of Dedication}} | | {{ddeck|5-6|3x-6select|Altar of Dedication}} | ||
|} | |} |