Rune Master/Skills/fr: Difference between revisions
→Compétence d'alternance
No edit summary |
|||
Line 16: | Line 16: | ||
| width="40" | {{Force|ElSkill11.png}} | | width="40" | {{Force|ElSkill11.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Rising Slash/ModA/fr|Frappe des étoiles]] | | align="center" width="150" | [[Rising Slash/ModA/fr|Frappe des étoiles]] | ||
| width="40" | {{Force|ElSkill2i.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Sword Fire/ModA/fr|Épée incendiaire]] | |||
|- | |||
| width="40" | {{Force|Critical_Sword.png}} | | width="40" | {{Force|Critical_Sword.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Critical Sword/ModA/fr|Épée fatale]] | | align="center" width="150" | [[Critical Sword/ModA/fr|Épée fatale]] | ||
| width="40" | {{Force|ElSkill10i.png}} | | width="40" | {{Force|ElSkill10i.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Phoenix Talon/ModA/fr|Serres du | | align="center" width="150" | [[Phoenix Talon/ModA/fr|Serres du Phénix]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | {{Force|SI_Lunablade_NEW.png}} | | width="40" | {{Force|SI_Lunablade_NEW.png}} |