Mount System: Difference between revisions
→File:Pet Icon.png Full List of Mounts
Line 138: | Line 138: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Mount - Alpaca Tutu (Icon).png]] || Alpaca Tutu (알파카 튜튜) || [[File:Mount - Hallow Wheels (Icon).png]] || Hallow Wheels (할로 휠즈) | | [[File:Mount - Alpaca Tutu (Icon).png]] || Alpaca Tutu (알파카 튜튜) || [[File:Mount - Hallow Wheels (Icon).png]] || Hallow Wheels (할로 휠즈) | ||
|- | |||
| [[File:Dunno.png|64px]] || Elephant Shrew (코끼리 땃쥐) | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |