Archangel/pl: Difference between revisions
From Elwiki
Line 178: | Line 178: | ||
| [Laura] Mini Roztapiacz Lodu (Archanioł) | | [Laura] Mini Roztapiacz Lodu (Archanioł) | ||
| Dzięki temu urządzeniu możesz roztapiać zaklęte lodowe statuy. Kombinacja alchemii i nazo-techniki! (Wymaga zapieczętowanej lodowej statuy) | | Dzięki temu urządzeniu możesz roztapiać zaklęte lodowe statuy. Kombinacja alchemii i nazo-techniki! (Wymaga zapieczętowanej lodowej statuy) | ||
|- | |||
| [[File:Zaklęta Lodowa Statua(Archanioł).png]] | |||
| Zaklęta Lodowa Statua(Archanioł) | |||
| Statua Lodowa wypełniona mocą stworzenia. Za pomocą roztapiacza lodu (Archanioł) możesz wyłonić kryjące się w niej skarby. | |||
|- | |||
| [[File:Zaklęta Lodowa Statua(Elesis, Archanioł).png]] | |||
| Zaklęta Lodowa Statua(Elesis, Archanioł) | |||
| Statua Lodowa wypełniona mocą stworzenia. Za pomocą roztapiacza lodu (Elesis, Archanioł) możesz wyłonić kryjące się w niej skarby. | |||
|} | |} | ||
Revision as of 10:31, 9 May 2020
Dostępność
Historia
Postacie
Archanioł | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
{{
|
Komplet
Efekt Kompletu
Type | [Archangel Armor Set] | [Archangel Token] |
---|---|---|
2 szt. |
|
|
3 szt. | Nie dotyczy |
|
4 szt. |
|
|
5 szt. |
|
Nie dotyczy |
Powiązane Przedmioty
Galeria
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
---|---|---|---|---|
Elsword | Aisha | Rena | Raven | Eve |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Chung | Ara | Elesis | Add | Lu |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Ciel | Rose | Ain | Laby | Noah |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Lithia |
Alternatywne Nazwy
{{
Special