ArualKneza
Joined 14 December 2016
→Postacie
ArualKneza (talk | contribs) m (→Postacie) |
ArualKneza (talk | contribs) |
||
Line 103: | Line 103: | ||
|- | |- | ||
| EN || style="background: lime;" | Eunru || [[File:Icon_-_Apsara.png]] || 99 || Treasure Hunter | | EN || style="background: lime;" | Eunru || [[File:Icon_-_Apsara.png]] || 99 || Treasure Hunter | ||
|- | |||
| EN || style="background: red;" | Rikai || [[File:YRNEW.png]] || 35 || - | |||
|- | |- | ||
| EN || style="background: lime;" | Aeseun || [[File:Icon_-_Shakti.png]] || 99 || Treasure Hunter | | EN || style="background: lime;" | Aeseun || [[File:Icon_-_Shakti.png]] || 99 || Treasure Hunter | ||
Line 130: | Line 132: | ||
| EN || style="background: lime;" | Mokkye || [[File:Icon_-_Eternity_Winner.png]] || 99 || Treasure Hunter | | EN || style="background: lime;" | Mokkye || [[File:Icon_-_Eternity_Winner.png]] || 99 || Treasure Hunter | ||
|- | |- | ||
| EN || style="background: lime;" | Rurue || [[File: | | EN || style="background: lime;" | Rurue || [[File:MasterClassJC(RadiantSoul).png]] || 99 || Treasure Hunter | ||
|- | |- | ||
| EN || style="background: lime;" | Aspie || [[File:Icon_-_Nisha_Labyrinth.png]] || 99 || Blacksmith | | EN || style="background: lime;" | Aspie || [[File:Icon_-_Nisha_Labyrinth.png]] || 99 || Blacksmith | ||
|} | |} |