Flame Geyser: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 53: | Line 53: | ||
| align="left" | 1 | | align="left" | 1 | ||
| 288% | | 288% | ||
| rowspan= | | rowspan=10 | 6 | ||
| rowspan= | | rowspan=10 | 8 | ||
| rowspan= | | rowspan=10 | 200 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=10 | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
Line 72: | Line 72: | ||
| 6 | | 6 | ||
| align=center | 634% | | align=center | 634% | ||
|- | |||
| 7 | |||
| align=center | 721% | |||
|- | |||
| 8 | |||
| align=center | 808% | |||
|- | |||
| 9 | |||
| align=center | 923% | |||
|- | |||
| 10 | |||
| align=center | 1038% | |||
|} | |} | ||
|-| | |-| | ||
Line 214: | Line 226: | ||
<br> | <br> | ||
== [[Skill Note]] == | == [[Skill Note]] == | ||
'''Name:''' Lava Gusher(NA) / Lava(KR) | '''Name:''' Lava Gusher(NA) / Lava(KR) |