Mega Slash: Difference between revisions
→Skill Information
(→Trivia) |
|||
Line 50: | Line 50: | ||
| align="left"| 1 | | align="left"| 1 | ||
| 662% | | 662% | ||
| rowspan= | | rowspan=10 | 1 | ||
| rowspan= | | rowspan=10 | 100 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=10 | 5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
Line 71: | Line 71: | ||
| 7 | | 7 | ||
| align=center | 1654% | | align=center | 1654% | ||
|- | |||
| 8 | |||
| align=center | 1852% | |||
|- | |||
| 9 | |||
| align=center | 2117% | |||
|- | |||
| 10 | |||
| align=center | 2381% | |||
|} | |} | ||
|-| | |-| | ||
Line 86: | Line 95: | ||
| 5 | | 5 | ||
| align=center | 949% | | align=center | 949% | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 1 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 100 MP | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 7 Seconds | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
Line 165: | Line 174: | ||
|38 | |38 | ||
| align=center |1355% | | align=center |1355% | ||
|- | |||
|21 | |||
|40 | |||
| align=center |1376% | |||
|- | |||
|22 | |||
|42 | |||
| align=center |1397% | |||
|- | |||
|23 | |||
|44 | |||
| align=center |1419% | |||
|- | |||
|24 | |||
|46 | |||
| align=center |1440% | |||
|- | |||
|25 | |||
|48 | |||
| align=center |1461% | |||
|- | |||
|26 | |||
|50 | |||
| align=center |1483% | |||
|- | |||
|27 | |||
|52 | |||
| align=center |1504% | |||
|- | |||
|28 | |||
|54 | |||
| align=center |1526% | |||
|- | |||
|29 | |||
|56 | |||
| align=center |1547% | |||
|- | |||
|30 | |||
|58 | |||
| align=center |1568% | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |