Sword Wave: Difference between revisions
→Skill Information
Shironsaki (talk | contribs) |
|||
Line 33: | Line 33: | ||
| 10 | | 10 | ||
| 738% | | 738% | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 1 | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 50 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 6 Seconds | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | 2 | | align=left | 2 | ||
Line 112: | Line 112: | ||
| 43 | | 43 | ||
| 1053% | | 1053% | ||
|- align=center | |||
| align=left | 21 | |||
| 45 | |||
| 1070% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 22 | |||
| 47 | |||
| 1087% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 23 | |||
| 49 | |||
| 1103% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 24 | |||
| 51 | |||
| 1120% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 25 | |||
| 53 | |||
| 1137% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 26 | |||
| 55 | |||
| 1153% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 27 | |||
| 57 | |||
| 1170% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 28 | |||
| 59 | |||
| 1186% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 29 | |||
| 61 | |||
| 1203% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 30 | |||
| 63 | |||
| 1220% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
== Tips and Details == | == Tips and Details == | ||
* Penetrates through all enemies/obstacle. | * Penetrates through all enemies/obstacle. |