Counter Attack: Difference between revisions
→Skill Information
Line 24: | Line 24: | ||
<br> | <br> | ||
== Skill Information == | == Skill Information == | ||
<tabber> | |||
|-| | |||
NA= | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | |- align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | ||
Line 38: | Line 41: | ||
| None | | None | ||
|} | |} | ||
|-| | |||
KR= | |||
{| cellspacing=0 cellpadding=5 border=1 width=0 style="border-collapse: collapse;" | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Skill Level''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" align=center| '''Level<br>Required''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" align=center| '''Damage<br>(Physical)''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''MP Reduction''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Max Hits''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''MP Usage''' | |||
| align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Cooldown''' | |||
|- | |||
| 1 | |||
| 15 | |||
| align=center | 325% | |||
| align=center | -1.4% | |||
| align=center rowspan=30 | 1 | |||
| align=center rowspan=30 | 10 MP | |||
| align=center rowspan=30 | None | |||
|- | |||
| 2 | |||
| 15 | |||
| align=center | 332% | |||
| align=center | -4.8% | |||
|- | |||
| 3 | |||
| 15 | |||
| align=center | 340% | |||
| align=center | -8.2% | |||
|- | |||
| 4 | |||
| 16 | |||
| align=center | 347% | |||
| align=center | -11.6% | |||
|- | |||
| 5 | |||
| 18 | |||
| align=center | 354% | |||
| align=center | -15% | |||
|- | |||
| 6 | |||
| 20 | |||
| align=center | 362% | |||
| align=center | -18.4% | |||
|- | |||
| 7 | |||
| 22 | |||
| align=center | 369% | |||
| align=center | -21.8% | |||
|- | |||
| 8 | |||
| 24 | |||
| align=center | 376% | |||
| align=center | -25.2% | |||
|- | |||
| 9 | |||
| 26 | |||
| align=center | 384% | |||
| align=center | -28.6% | |||
|- | |||
| 10 | |||
| 28 | |||
| align=center | 391% | |||
| align=center | -32% | |||
|- | |||
| 11 | |||
| 30 | |||
| align=center | 398% | |||
| align=center | -35.4% | |||
|- | |||
| 12 | |||
| 32 | |||
| align=center | 405% | |||
| align=center | -38.8% | |||
|- | |||
| 13 | |||
| 34 | |||
| align=center | 413% | |||
| align=center | -42.2% | |||
|- | |||
| 14 | |||
| 36 | |||
| align=center | 420% | |||
| align=center | -45.6% | |||
|- | |||
| 15 | |||
| 38 | |||
| align=center | 427% | |||
| align=center | -49% | |||
|- | |||
| 16 | |||
| 40 | |||
| align=center | 435% | |||
| align=center | -52.4% | |||
|- | |||
| 17 | |||
| 42 | |||
| align=center | 442% | |||
| align=center | -55.8% | |||
|- | |||
| 18 | |||
| 44 | |||
| align=center | 449% | |||
| align=center | -59.2% | |||
|- | |||
| 19 | |||
| 46 | |||
| align=center | 457% | |||
| align=center | -62.6% | |||
|- | |||
| 20 | |||
| 48 | |||
| align=center | 464% | |||
| align=center | -66% | |||
|- | |||
| 21 | |||
| 50 | |||
| align=center | 471% | |||
| align=center | -69.4% | |||
|- | |||
| 22 | |||
| 52 | |||
| align=center | 479% | |||
| align=center | -72.8% | |||
|- | |||
| 23 | |||
| 54 | |||
| align=center | 486% | |||
| align=center | -76.2% | |||
|- | |||
| 24 | |||
| 56 | |||
| align=center | 493% | |||
| align=center | -79.6% | |||
|- | |||
| 25 | |||
| 58 | |||
| align=center | 501% | |||
| align=center | -83% | |||
|- | |||
| 26 | |||
| 60 | |||
| align=center | 508% | |||
| align=center | -86.4% | |||
|- | |||
| 27 | |||
| 62 | |||
| align=center | 515% | |||
| align=center | -89.8% | |||
|- | |||
| 28 | |||
| 64 | |||
| align=center | 522% | |||
| align=center | -93.2% | |||
|- | |||
| 29 | |||
| 66 | |||
| align=center | 530% | |||
| align=center | -96.6% | |||
|- | |||
| 30 | |||
| 68 | |||
| align=center | 537% | |||
| align=center | -100% | |||
< | |} | ||
</tabber> | |||
== [[Skill Note]] == | == [[Skill Note]] == |