Abyss Angkor: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Stuff !! MP Cost !! Cooldown | ! Skill Level !! Required Level !! Stuff !! MP Cost !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || | | align="left" | 1 || 65 || 369% | ||
| rowspan= | | rowspan=10 | 300 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=10 | 180 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || | | align="left" | 2 || 70 || 397% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || ? || 424% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || ? || 452% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || ? || 480% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || ? || 507% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || ? || 535% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || ? || 563% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || ? || 590% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || ? || 618% | |||
|- | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{VPKRSkills}} | {{VPKRSkills}} |