Fate Space: Difference between revisions
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Stuff !! Stuff !! Stuff !! MP Cost !! Cooldown | ! Skill Level !! Required Level !! Stuff !! Stuff !! Stuff !! MP Cost !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || || || | | align="left" | 1 || 65 || 1992% || 3321% || 1549% | ||
| rowspan=2 | 300 MP | | rowspan=2 | 300 MP | ||
| rowspan=2 | 180 seconds | | rowspan=2 | 180 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || || || | | align="left" | 2 || 70 || 2141% || 3570% || 1665% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 75 || 2291% || 3819% || 1781% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || 80 || 2440% || 4068% || 1898% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 85 || 2590% || 4317% || 2014% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 90 || 2739% || 4566% || 2130% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 95 || 2888% || 4815% || 2246% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 100 || 3038% || 5065% || 2362% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 105 || 3187% || 5314% || 2468% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 110 || 3337% || 5563% || 2595% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{DWKRSkills}} | {{DWKRSkills}} |