Satellite Rain: Difference between revisions
→Skill Information
mNo edit summary |
|||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || 68% || 3444% | | align="left" | 1 || 65 || 68% || 3444% | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 300 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 180 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || | | align="left" | 2 || 70 || 73% || 3702% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || ?? || 78% || 3961% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || ?? || 83% || 4219% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || ?? || 88% || 4477% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || ?? || 94% || 4736% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || ?? || 99% || 4994% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || ?? || 104% || 5252% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || ?? || 109% || 5510% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || ?? || 114% || 5769% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || ?? || 119% || 6027% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || ?? || 124% || 6285% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || ?? || 129% || 6544% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || ?? || 134% || 6802% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || ?? || 139% || 7060% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || ?? || 145% || 7319% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || ?? || 150% || 7577% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || ?? || 155% || 7835% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || ?? || 160% || 8093% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || ?? || 165% || 8352% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || ?? || 170% || 8610% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || ?? || 175% || 8868% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || ?? || 180% || 9127% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || ?? || 185% || 9385% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || ?? || 190% || 9643% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || ?? || 196% || 9902% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || ?? || 201% || 10160% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || ?? || 206% || 10418% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || ?? || 211% || 10676% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || ?? || 216% || 10935% | |||
|- | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |