Rakshasa Stance 3: Spear Prison: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
| align="left" | 2 || || | | align="left" | 2 || || | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || || || | | align="left" | 3 || || | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || || 163% || 543% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 53|| 167% || 558% || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |