Wolf Stance 4: Wolf Fang: Difference between revisions
→Skill Information
Line 34: | Line 34: | ||
| align="left" | 5 || || 308% || 345% | | align="left" | 5 || || 308% || 345% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || | | align="left" | 6 || || 317% || 355% | ||
|- | |||
| align="left" | 7 || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || || 335% || 374% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 54 || 344% || 384% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |