Wolf Stance 4: Wolf Fang: Difference between revisions
→Skill Information
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 54 || 344% || 384% | | align="left" | 9 || 54 || 344% || 384% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 57 || 353% || 394% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |