Self-defense Spirit: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 28: | Line 28: | ||
| align="left" | 3 || 53 || 5% || 7% | | align="left" | 3 || 53 || 5% || 7% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 4 || 57 || 6% || 8% | ||
|- | |||
| align="left" | 5 || 61 || 7% || 9% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 65 || 8% || 10% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 69 || 9% || 11% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 73 || 10% || 12% | |||
|} | |} | ||