Destination: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| [[Image:Dunno.png]] | | [[Image:Dunno.png]] | ||
| {{SkillType|SA|S}} | | {{SkillType|SA|S}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|Destruction}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |