Elder: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|Shadow Forest|2-1_(Revamped)|2}} | | {{ddeck|Shadow Forest|2-1_(Revamped)|2}} | ||
|- | |||
| {{ddeck|Wally's Castle|2-5_(Renewal)|2}} | | {{ddeck|Wally's Castle|2-5_(Renewal)|2}} | ||
|} | |} |