El House Furniture/Starlight: Difference between revisions
→Furniture List
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 55: | Line 55: | ||
| [[File:Furniture - Starlight Telescope.png|center]] | | [[File:Furniture - Starlight Telescope.png|center]] | ||
| '''Starlight Telescope''' | | '''Starlight Telescope''' | ||
|- | |||
| [[File:Furniture - Starlight Book Stack.png|center]] | |||
| '''Starlight Book Stack''' | |||
|- | |||
| [[File:Furniture - Large Starlight Shelf.png|center]] | |||
| '''Large Starlight Shelf''' | |||
|- | |- | ||
| [[File:Furniture - Starlight Round Carpet.png|center]] | | [[File:Furniture - Starlight Round Carpet.png|center]] | ||
Line 61: | Line 67: | ||
| [[File:Furniture - Starlight Flooring.png|center]] | | [[File:Furniture - Starlight Flooring.png|center]] | ||
| '''Starlight Flooring''' | | '''Starlight Flooring''' | ||
|- | |- | ||
! colspan=3 | [Wall] | ! colspan=3 | [Wall] |