Ice Rune: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
! Rune !! Continuous Hits !! Rune !! Continuous Hits !! Action Speed Decrease !! Damage !! Duration | ! Rune !! Continuous Hits !! Rune !! Continuous Hits !! Action Speed Decrease !! Damage !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 371% || 23% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 371% || 23% || rowspan="30" | 1 || rowspan="30" | 14 || rowspan="30" | 7 Seconds || rowspan="30" | 15% || rowspan="30" | 30% average attack<br> power per second || rowspan="30" | 5 Seconds || rowspan="30" | 30 MP || rowspan="30" | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 388% || 24% | | align="left" | 2 || 388% || 24% | ||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 84 || 555% || 34% | | align="left" | 12 || 84 || 555% || 34% | ||
|- | |||
| align="left" | 13 || rowspan=18 | -* || 571% || 35% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 588% || 36% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 605% || 37% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 621% || 38% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 638% || 39% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 655% || 40% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 672% || 41% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 688% || 43% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || 705% || 44% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || 722% || 45% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 738% || 46% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 755% || 47% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || 772% || 48% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || 788% || 49% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || 805% || 50% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || 822% || 51% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || 838% || 52% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || 855% || 53% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |