ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,888
edits
mNo edit summary |
m (Text replacement - "{{IconHover\|image-up=LockCover\.png\|image-down=(.*?)\|link=(.*?)}}" to "{{st|X|$1|$2|locked}}") |
||
(12 intermediate revisions by 8 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {{Skill TreeDE|1st | ||
|- | | Character=Aisha | ||
| 15-2={{st|X|EnergyRoad.png|Energy Wave (Aisha)/de|Energierute}} | |||
| | | 15-3={{st|X|MagicalMakeup.png|Magical Makeup/de|Magisches Make-up}} | ||
| | | 15-4={{st|X|Fitness.png|Fitness/de|Fitness}} | ||
| | | 25-2={{st|X|SoS.png|Power Aura/de|Emblem der Kraft}} | ||
| | | 30-2={{st|X|SuperNova.png|Super Nova/de|Supernova}} | ||
| | | 30-5={{st|X|GuillotinePress2.png|Guillotine Press/de|title=Guillotine|locked}} | ||
| 35-2={{st|X|EnergyDrain.png|Energy Drain/de|Energieraub}} | |||
| 40-2=[[Image:HeavyPress.png|link=Heavy Press/de|Dampfhammer]] | |||
}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||