Skill Tree: Chiliarch ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) (Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | | | link=Creeping Terror | |s...") |
m (Text replacement - "{{IconHover\|image-up=LockCover\.png\|image-down=(.*?)\|link=(.*?)}}" to "{{st|X|$1|$2|locked}}") |
||
(3 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {{Skill Tree 2 | ||
|- | | Character=Lu/Ciel | ||
| | | 15-2={{st|X|LuCielSkill12.png|Creeping Terror}} | ||
| | | 15-4={{st|X|RPassive3.png|Basic Physical Offense Training}} | ||
| 25-2={{st|X|LuCielSkill13.png|Dead Hands}} | |||
| | | 25-4={{st|X|LuCielSkill14.png|Call to Arms}} | ||
| 30-1={{st|X|LuCielSkill15.png|Dark Crescent}} | |||
| 30-3={{st|X|LuCielSkill16.png|Ruinous Impact|locked}} | |||
|- | | 35-1={{st|X|LuCielSkill17.png|Terror Chain}} | ||
| 35-3={{st|X|LuCielSkill18.png|Ambush Attack}} | |||
| | | 35-4={{st|X|LuCielSkill19.png|Power of Oriax}} | ||
| | | 40-1={{st|X|LuCielSkill20.png|Apollyon}} | ||
| | | 40-3={{st|X|LuCielSkill21.png|Oblivion|locked}} | ||
| 40-4={{st|X|LuCielSkill22.png|Communication - Amplification}} | |||
}} | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||