ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,868
edits
m (Text replacement - "link=Encouraging[_ ]Aura([^]]*)\]\]" to "link=Divine Aura$1]]") |
m (Text replacement - "\[\[File:(.*?)\|link=(.*?)\]\]" to "{{st|X|$1|$2}}") |
||
(7 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {{Skill Tree 3/pl|1st | ||
| Character=Aisha | |||
| 15-2={{st|X|FireRoad.png|Flame Wave/pl|Ognista Fala}} | |||
| 15-3={{st|X|AishaS30.png|Magic Missile/pl|Magiczny Pocisk}} | |||
| 15-4=[[Image:AishaS1.png|link=Fireball Mastery/pl|Ulepszona Ognista Kula]] | |||
| | | 25-2={{st|X|SoK.png|Wisdom Aura/pl|Emblemat Mądrości}} | ||
| 30-2={{st|X|SI Meteorshower.png|Meteor Shower/pl|Grad Meteorów}} | |||
| 30-5={{st|X|AishaS9.png|Blizzard Shower/pl|Grad Lodowy}} | |||
|- | | 35-2={{st|X|AishaS5.png|Meditation/pl|Medytacja}} | ||
| 40-2={{st|X|ChainLightning.png|Chain Lightning/pl|Piorun Łańcuchowy}} | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||