ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,866
edits
Gameboy224 (talk | contribs) (Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | | | link=Napalm Grenade | |st...") |
m (Text replacement - "{{IconHover\|image-up=LockCover\.png\|image-down=(.*?)\|link=(.*?)}}" to "{{st|X|$1|$2|locked}}") |
||
(2 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {{Skill Tree 2 | ||
|- | | Character=Raven | ||
| | | 35-2={{st|X|NapalmGrenade.png|Napalm Grenade}} | ||
| | | 35-4={{st|X|Intermediate_Magic_Training.PNG|Intermediate Magical Offense Training}} | ||
| 45-1={{st|X|BleedingSlicer.png|Fatal Wound}} | |||
| | | 45-3={{st|X|DeadlyRaid.png|Deadly Raid|locked}} | ||
| 50-1={{st|X|STM.png|Mercenary Survival Strategy}} | |||
| 50-3={{st|X|VTM.png|Victory Survival Strategy}} | |||
|- | | 55-1={{st|X|ICNapalm.png|Ignition Crow - Napalm}} | ||
| | | 55-3={{st|X|IgnitionCrow.png|Ignition Crow - Incinerator}} | ||
| | | 55-4={{st|X|AirSlicer.png|Air Slicer}} | ||
| 60-1={{st|X|SB.png|Shadow Backslide}} | |||
| {{ | | 60-3={{st|X|AOM.png|Overheat Mode Activated!|locked}} | ||
| | }} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| {{ | |||